UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Polska»Newsy»Rover „Słuch"& „Życie jest dziwką jak postać w lustrze" dwa nowe numery!

Rover „Słuch"& „Życie jest dziwką jak postać w lustrze" dwa nowe numery!


wtorek, 17 marzec 2015 20:26


W sieci ukazały się kolejne dwa single Rovera promujące „Słowoplastykę". Tym razem są to „Słuch" oraz „Życie jest dziwką jak postać w lustrze". W pierwszym numerze za bit odpowiedzialny jest Jimmy Kiss. Drugi to dzieło Grubego, w utworze gitary dograł Arek Rogowski.

„Odźwierny" - debiut Rovera - stanowił ujście dla silnych emocji. Tym razem nie jest już tak gorzko. Jest sporo refleksji oraz zabawnych spostrzeżeń odnoszących się do rzeczywistości. Co ciekawe, pomimo bardziej przyswajalnego przekazu, odbiorcy odnajdą więcej dwuznaczników niż na poprzednich projektach.

Proces powstawania projektu również uległ znacznym innowacjom. Cała płyta została nagrana w domowym studiu Rovera. Często zdarzało się, że raper pisał kawałek i nagrywał go ad hoc. Dzięki temu - jak twierdzi - udało mu się pozostać całkowicie sobą.

- Przy „Odźwiernym", wszystkie wokale nagrywałem w studiu, które znajdowało się poza domem. To wymagało ode mnie wielu przygotowań. Kiedy wchodziłem do kabiny i nagrywałem już „te właściwe" wokale, czułem że emocje ze mnie uchodzą; stają się plastikowe. Miewałem wrażenie, że o wiele gorzej brzmiące wersje demo były bardziej autentyczne. Na „Słowoplastyce" udało się tego uniknąć - mówi Rover.

Względem całego dorobku muzycznego Rovera, nowy album brzmi najbardziej wszechstronnie. Są elementy jazzu i funku, ale nie zabrakło inspirowania się nową szkołą. O zróżnicowaniu dźwiękowym świadczy choćby

liczba producentów. Tak jak w przypadku poprzedniego projektu, za stronę muzyczną odpowiada BobAir  ale także zupełnie nowe osoby jak O.S.T.R., Foux, Jimmy Kiss, Urban, Senn, Marcin Szmuc, Gruby, Eljot, Brant czy Juicy.

Gości nie przewidziano. Premiera sklepowa odbędzie się już 3 kwietnia! Album zamówisz tutaj.Komentarze