UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Polska»Newsy»Klasiik x Morte "Orange"

Klasiik x Morte "Orange"


środa, 18 marzec 2015 08:23


Vibe2NES oraz Klasiik przedstawiają singiel z nadchodzącego projektu pt. "Tragiczny MIXTAPE". Pierwszym numerem, który trafia do Twoich głośników jest "Orange". Produkcją kawałka zajął się Morte. Zapraszamy do sprawdzenia. Czekajcie na mixtape!

Klasiik o "Tragicznym MIXTAPie":
"Nazwa nie jest przypadkowa. Zarówno jest nawiązaniem do poprzedniego mikstejpu ("dopuszczający"), jak i do planowanej po nim płyty ("In Medias Res"). Tak samo jak w przypadku "dopuszczającego" i "Liceum Ogólnokształcącego", ten mixtape jest swego rodzaju zapowiedzią nadchodzącego albumu. Jednocześnie jest takim etapem przejściowym - pożegnaniem z truskulem i wejściem w obszerny świat syntezatorów, wolnych/szybkich temp, kombinacji flow, nieograniczonych możliwości tworzenia."

Klasiik - podziemny warszawski raper, działający na scenie około 15 lat - zarówno studyjnie, jak i na wolnym mikrofonie. Można kojarzyć go z takimi projektami jak Freestyle Palace, czy Alko Al-Kaida. Ostatnim materiałem, który mogliśmy usłyszeć od Klasiika był maxi-singiel "Jak się czujesz? / Błędne koło" wypuszczony cztery lata temu, w marcu 2011 roku oraz "Hip Hop Kemp Bootleg 2013" przygotowany specjalnie na HHK 2013 i wypuszczony w ściśle limitowanym nakładzie.

Klasiik Tragiczny Mixtape okladkaKomentarze