UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Polska»Newsy»MIUOSH: " Nie będzie lepiej już nigdy"

MIUOSH: " Nie będzie lepiej już nigdy"


czwartek, 26 marzec 2015 17:35


W wywiadzie dla Brudnego Południa raper opowiedział o swoim projekcie z Radzimirem Dębskim. Pierwszy koncert był dla niego bardzo stresujący. Dowiadujemy się o szczegółach przygotowań do występów- Kasia Groniec odmówiła wzięcia udziału w występie, gdyż ma zajęty termin. Zastąpiła ją inna wokalistka- również Kasia. Opowiada także, że do udziału namówił dzieci z Pałacu Kultury. Jan Skrzek pozostał niezastąpiony przez inne osoby, zostały użyte jego oryginalne partie wokalne. Miuosh wzruszył się podczas grania kawałka "Piąta strona świata"."To są ciężkie rzeczy"- mówi. "Im jestem starszy tym częściej płaczę".

Dziennikarz zapytał Ślązaka o możliwość porzucenia trasy koncertowej. Raper mówi, że wolałby nie jeżdzić po miastach w Polsce- lepiej żeby to fani przyjeżdżali go posłuchać w Katowicach. Z oczywistych względów jest to niemożliwe. "Być pierwszym raperem w Polsce, do którego przyjeżdża się do miasta na jego koncert i ludzie to planują sobie"- rozmarza się Pan z Katowic.

Łatwo promowało się ten projekt. Miuosh przytacza przykład ogłoszonego tylko dzień wcześniej spotkania w  Katowicach na którym pojawiło się około 300 osób. "Bez promocji na fb"- dodaje raper. "Wszystko związane z tym tematem ma inne prawa, kieruje się innymi wyznacznikami, które dla zatwardziałego rapowego łba jak ja są w ogóle rewelacją i jestem zdziczały".

Przypomnijmy:

Wspólny projekt: MIUOSH x JIMEK x NOSPR

MIUOSH x JIMEK x NOSPR na DVD

Cały wywiad- tutajKomentarze