UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Polska»Newsy»Peja do Tede "(...) jesteś przestraszonym chłopcem"

Peja do Tede "(...) jesteś przestraszonym chłopcem"


piątek, 24 kwiecień 2015 12:35


Jak informowaliśmy Was wcześniej wczoraj odbyła się 21. ceremonia wręczenia Fryderyków. Wśród nominowanych do zdobycia Fryderyka za najlepszy hip-hopowy album byli Peja i Tede. Peja na swoim oficjalnym FB postanowił wypowiedzieć się o "koledze" z branży. Jak możemy przeczytać:

Pener był wczoraj na Fryderykach i liczył, że przewiniesz mu te swoje dowcipki przedpremierowo face to face, niestety jesteś przestraszonym chłopcem, który nie może pogodzić się z serią upokorzeń i unikasz tego typu spotkania jednocześnie wrzucając raz po raz tego typu kwiatki. Popłoch Jakuzy gubiącego się na mój widok pośród gości na w/w Gali wiele wyjaśnia. Odbierz telefon i w końcu się ze mną ustaw. Będę dzwonił do skutku. Rozumiem, że do południa nie odbierasz taki styl życia, musisz odsypiać zarwane nocki. Daruj sobie te osobiste wycieczki w kierunku mojej rodziny, zachowaj się choć raz jak prawdziwy facet odbierz telefon, ustaw się i załatw to jak trzeba raz a dobrze:-) Rozumiem, że taki masz marketing i sposób na zarobek - jeśli jednak o mnie chodzi od dawna nie reaguję na tę dziecinadę. Tutaj zrobię wyjątek. Łatwo jest pogrywać za pomocą portali społecznościowych. Trudniej stawić czoła rzeczywistości prawda? Może jednak nastraszyli Cię Penerem skoro nie masz na tyle jaj żeby w "swoim" mieście podejść na godzinę na standardową branżówkę wiedząc, że tam będę Lili przesyła buziaka, właśnie wróciliśmy ze spaceru.

PS. Lili pyta czy pójdziemy na koncert tego śmiesznego pana (czyt. Ciebie) gdy przyjedzie do Poznania. Nijak nie potrafię jej wytłumaczyć, że to niemożliwe. Pomożesz?Komentarze