UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Polska»Wideo»WIDEO: Proceente - Praga (prod. mr. Onte)

WIDEO: Proceente - Praga (prod. mr. Onte)


wtorek, 14 lipiec 2015 13:07


Na spacer po czeskiej Pradze zabierze nas Proceente solowym utworem pt. "Praga", czyli kolejnym singlem video z albumu Proceente & Bleiz "Aloha-Grill". Ten leniwy, nasączony stylem i treścią numer dedykujemy amatorom uroków stolicy Czech, ale także tym, którzy do Pragi dopiero się wybierają. Autorem muzyki w kawałku jest mr. Onte. Spontaniczny klip został nagrany przy okazji jednego z piwnych slalomów śladami Bohumila Hrabala, ekipa Lecisz Na Ryj Film Studio zarejestrowała w tym czasie zdjęcia w kilkunastu praskich knajpach. Montażem całości zajął się Bleiz.

 

Wydany w super jewelbox z 24-stronicową książeczką krążek trafił na rynek 11 czerwca nakładem połączonych sił Aloha Entertainment / Grill-Funk.

Autorami "Aloha-Grill" są Proceente oraz Bleiz, szefowie wydawnictw Aloha Entertainment i Grill-Funk Records. Dwaj niepoprawni zajawkowicze,zasłużeni hip-hopowcy, stali bywalcy festiwalu Hip Hop Kemp postanowili połączyć siły i stworzyć album idealny na wakacje. "Aloha-Grill" to słoneczny, bogaty w treść i pełen hip-hopowej zajawki materiał. O  słoneczne, teksańsko-kalifornijskie brzmienie płyty zadbali mr. Onte, Funk Monster, O.S.T.R., Eten oraz Chmurok. Na płycie pojawiają się znakomici goście; wokaliści Magda Dzięgiel, Basia Em oraz Cywinsky, na płaszczyźnie rapowej gospodarzy wspierają Sarius, Ninja z Okolicznego Elementu, Łysonżi Dżonson oraz Kuba Knap. Miksem całości zajął się Karol "Dzieciak" Smyk, a cały materiał masteruje Steva Corrao w Nashville w USA.Komentarze