UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Premiery»Tau - Remedium

Tau - Remedium


środa, 03 grudzień 2014 21:42

Dodatkowe informacje

  • Data Premiery: 03.12.2014
  • Wytwórnia: Bozon Records


Na oficjalnej scenie zadebiutował prawie 3 lata temu używając pseudonimu Medium. Od początku starał się używać narzędzia jakim jest rap do rejestrowania poszukiwań odpowiedzi na pytania, które nurtują ludzkość od zawsze. Jaki był tego wynik? Dwie oficjalne płyty, założenie własnej wytwórni, spełnienie wielu marzeń, otwarcie Fundacji, tysiące kilometrów w trasie na koncertach, ale przede wszystkim - odzyskanie wiary i nadziei na życie wieczne. Wielkiej wiary, która nie pochodzi od człowieka ani od żadnej rzeczy, która znajduje się na Ziemi.

„Od tego momentu w moim życiu zmieniło się wszystko. Opowiem Ci o tym. Poznałem lek i środek zaradczy na wszystkie nasze problemy - Remedium.Czym jest Remedium ? Dowiesz się już 21 listopada. Chcę i muszę Ci o tym opowiedzieć. Nie ma nic większego ponad tą Prawdę. Do usłyszenia i do zobaczenia na koncertach. Pokój i Dobro'' – mówi Tau.

Gościnnie na płycie „Remedium" pojawi się prawdziwa śmietanka polskich MC, w tym m.in. Bezczel, Buka, Paluch, Peja, Zeus oraz gwiazda amerykańskiego, chrześcijańskiego rapu Lecrae.

Tracklista:

TAU REMEDIUMKomentarze