UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Premiery»Tony Jazzu - "W cenie sztuki"

Tony Jazzu - "W cenie sztuki"


sobota, 29 listopad 2014 14:51

Dodatkowe informacje

  • Data Premiery: 29.11.2014
  • Wytwórnia: The Truekings Label


Tony Jazzu powraca w wielkim stylu po kilku latach nieobecności na scenie. Sebastian to jeden z najbardziej niedocenionych artystów na scenie hip hopowej w Polsce. Wciąż działa prężnie na szczecińskiej scenie, przez wiele lat przyjmując rolę szarej eminencji, współtworząc czołowe składy Szczecina, oraz zajmując się organizacją imprez hip hopowych. Jest artystą wielowymiarowym. Jego utwory to nie tylko rymy, ale także niesztampowe produkcje. Wkłada serce we wszystkie swoje działania i stanowi mocną podporę zarówno składów własnych jak i zaprzyjaźnionych. Żywiołowość tego artysty o niespotykanej na co dzień energii porywa nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Jest szanowany w całej Polsce zarówno wśród uliczników jak i trueschoolowców za swoje zaangażowanie.

W tekstach Tony Jazzu porusza problemy społeczne, ale też opowiada o chwilach relaksu. Ze względu na to, że Tony Jazzu jest otwarty na wszelakie gatunki muzyczne, odnajduje się znakomicie w dzisiejszych czasach, które wymagają dużej szybkości i giętkości języka. Nie stroni od ostrych słów i agresywnych tekstów, ale jak sam mówi zawiera w nich samą prawdę, ponieważ jest zmęczony codziennym obcowaniem z kłamstwem. Jego nowy album to składowa tych wszystkich wartości. Pomimo tego, że materiał jest już gotowy od dwóch lat, to wyczekiwał na odpowiedni moment – powstanie The Truekings Label.

Na tej blisko godzinnej kompilacji znalazło się siedem produkcji stworzonych w całości przez Tonego Jazzu. Reszta utworów to efekt współpracy z bardzo uzdolnionymi artystami. Płyta idealnie odzwierciedla swojego autora. Jest szczera, pełna tekstów o współczuciu dla otaczającego nas świata.
„W cenie sztuki" jest cierpienie, udręka, walka z przeciwnościami i nowoczesnym rynkiem kierującym się cięciem kosztów. Właśnie o tym jest ten nietuzinkowy album.

Longplay Tonego Jazzu będzie promować wiele klipów. Już teraz możemy oglądać teledyski do takich kompozycji jak „Skacz" i „Robimy 200 w mieście". Niebawem ukaże się wideo do utworu „Styl nad style 3". Ale jak zapowiada artysta – to jeszcze nie koniec.

Goście: Fokus, Sobota, Boski, Zbuku, Arab, Abel, Konkret, WTH, Zaafir

Producenci: Tony Jazzu, Czuk, Puzon, Ślimak, Radonis, Rudy Beats, Brat Jordah

Premiera: 29.11.2014

Tracklista:

1. Funk Intro
2. Pierwszy joint
3. Ze zrozumieniem
4. Cmentarz marzeń
5. Wisi nade mną nóż
6. Co one chcą
7. Było ostro
8. Dystans
9. Ninja Scroll
10. Czy czujesz się infiltrowany
11. Jedno słowo
12. Nic nie zrobiłem
13. Proszę cię
14. Robimy dym 200 w mieście
15. Styl nad style
16. Skacz
17. Zawiść
18. Taki sam dzień
19. Zostawię po sobie ślad

Album promują klipy:

"Skacz"

"Styl nad style 3"

 Komentarze