UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Patronat»Taco Hemingway, Rasmentalism oraz Sokół i Marysia Starosta na jednej scenie

Taco Hemingway, Rasmentalism oraz Sokół i Marysia Starosta na jednej scenie


wtorek, 16 luty 2016 20:12


Everytap Launch Warsaw - to świeża aplikacja mobilna, zachęcająca do odkrywania najciekawszych miejsc i otrzymywania w nich prezentów. Podbiła już Trójmiasto, teraz czas na mocne wejście do stolicy. Everytap to aplikacja, która korzystając z najnowszej technologii iBeacon sprawia, że bywanie na mieście staje się jeszcze przyjemniejsze.

Od 30 stycznia do 20 lutego trwa pierwsza tego rodzaju gra w Warszawie. Na mapie znajdują się miejsca alternatywnej rozrywki, w których na uczestników czekają dość nieoczywiste nagrody i propozycje ­ w jednym z punktów można spróbować swoich sił np. na saksofonie lub... ukelele, a kto nie był w Muzeum Neonów, może liczyć na darmowy wstęp.

Zebrane w ramach gry punkty, w dniu koncertu będzie można wymienić na bramce na darmowy wstęp na koncert główny Everytap Launch Warsaw. 20 lutego w klubie Palladium wystąpią czołowi artyści polskiej sceny rapowej: Taco Hemingway, Rasmentalism oraz Sokół i Marysia Starosta. Aplikacja mimo swoich początków w stolicy, jest już obecna w ponad 80 tutejszych lokalach, więc niezależnie od oficjalnej inauguracji, można już w pełni korzystać z niej na mieście.

WYDARZENIE

WIĘCEJ INFO

Timetable:
19.00 - Otwarcie drzwi klubu
21.00 - Rasmentalism
22.00 - Taco Hemingway
23.00 - Sokół i Marysia StarostaKomentarze