UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Wydarzenia»Męskie Granie w Łazienkach Królewskich

Męskie Granie w Łazienkach Królewskich


czwartek, 09 czerwiec 2016 20:53

Dodatkowe informacjeWe wtorek, 14 czerwca w Amfiteatrze w Łazienkach Królewskich w Warszawie obędzie się premierowy koncert, który zainauguruje trasę Męskie Granie 2016. Po raz pierwszy na scenie wystąpi nowy skład Męskie Granie Orkiestra i zagra m.in. singiel „Wataha" promujący trasę.

Zaskakujące artystyczne kolaboracje, nietypowe lokalizacje koncertów i ich wyjątkowa oprawa to znak firmowy Męskiego Grania, które w tym roku zagra już po raz siódmy. Tegoroczną trasę rozpocznie wyjątkowy koncert premierowy. 14 czerwca w Łazienkach Królewskich - lokalizacji, której nie było dotąd na trasie Męskiego Grania, fani polskiej muzyki w najlepszym wydaniu po raz pierwszy usłyszą brzmienie nowego, jedenastoosobowego składu Męskie Granie Orkiestra, na czele której w tym roku stoją: ØRGANEK, Dawid Podsiadło. O.S.T.R.

Amfiteatr w Łazienkach Królewskich pomieści tylko ograniczoną liczbę widzów widzów, którzy tego wieczoru na żywo po raz pierwszy usłyszą Męskie Granie Orkiestra w singlu „Wataha" oraz utworach wspólnie zaaranżowanych przez Orkiestrę. Jednak wszyscy miłośnicy muzyki i Męskiego Grania będą mogli wysłuchać koncertu na antenie radia Trójka i zobaczyć go na żywo w streamingu video na www.meskiegranie.pl.

To jeszcze nie wszystko, co czeka Was tego wieczoru. Koncert rozpocznie zespół The Stubs – rock'n'rollowe trio z Warszawy, a zakończy set kolektywu DJ EPROM & MR KRIME feat. MAŁPA, który powołany został do życia tylko na to jedno wydarzenie.

Żywiec – wyłączny sponsor trasy koncertowej Męskie Granie - dedykuje to wydarzenie wszystkim, którzy żyją muzyką. Fanów Męskiego Grania czekają niezapomniane koncerty, ciekawe artystyczne kolaboracje i cała masa muzycznych emocji. Każdy, dla kogo muzyka stanowi esencję życia, musi się tam znaleźć. Bo Ż jest muzyką!

Wyłącznym sponsorem trasy Męskie Granie 2016 jest marka Żywiec. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie www.meskiegranie.pl

 Komentarze