UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Polska»Artykuły»The Returners o Beat Brothers: "Mieliśmy trochę różne wizje tego, jak to ma wyglądać"

The Returners o Beat Brothers: "Mieliśmy trochę różne wizje tego, jak to ma wyglądać"


wtorek, 18 październik 2016 14:39
The Returners o Beat Brothers: "Mieliśmy trochę różne wizje tego, jak to ma wyglądać" fot. materiały prasowe


Na wspólną płytę O.S.T.R.-ego i The Returners czekało pokażne grono fanów. Realizacja materiału ostatecznie nie została doprowadzona do końca.

- Co do Beat Brothers, to swojego czasu bardzo często przecinaliśmy się z z Ostrym – mówią Returnersi. - W składzie też miał znaleźć się jeszcze Dj Haem, no ale wiadomo, że do tej fazy jeszcze nie doszliśmy. (...) Później jednak nie dogadaliśmy się między sobą i te zwrotki oraz bity, które już były zrobione na BB, rozeszły się na nasze projekty.  (...)Mieliśmy trochę różne wizje tego, jak to ma wyglądać. Nam też ciężko było się dogadać z kimś innym od produkcyjnej strony, a to my byliśmy tą mniej doświadczoną częścią i generalnie chcieliśmy większego rozpierdolu niż to, co zrobiliśmy. (śmiech)

Produkcje wstępnie stworzone na Beat Brothers znalazły jednak swoje miejsce

- Np. kawałek Ostrego z Royce Da 5'9, który wyszedł na winylu, w oryginale był kawałkiem na naszym bicie w składzie Royce & Reks w ramach Beat Brothers – dodają muzycy. - Sean Price na „GT2" to zwrotka nagrana w ramach Beat Brothers.

Cały wywiad ukazał się z szóstym numerze naszego magazynu, który możecie kupić tutaj.Komentarze