UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Polska»Newsy»Tede: "Na tej płycie koncentrujemy się na konsumpcji sukcesu". Odsłuch KEPTN'.

Tede: "Na tej płycie koncentrujemy się na konsumpcji sukcesu". Odsłuch KEPTN'.


piątek, 02 grudzień 2016 08:36
Tede: "Na tej płycie koncentrujemy się na konsumpcji sukcesu". Odsłuch KEPTN'. fot. okładka płyty


Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje najnowszy album duetu Tede i Sir Mich zatytułowany "Keptn". W najnowszym numerze naszego magazynu autorzy wypowiedzieli się na temat ogólnego zarysu nowego materiału:

- Na "VHS" był podział banger - niebanger. Wszystkie kawałki na tamtej płycie mówiły o wygrywaniu życia, na tej płycie koncentrujemy się na konspumpcji sukcesu. Trudno żebymy nagle robili kawałki o Armii Krajowej - mówi Tede. 

- Początkowo nasz album miał nosić tytuł "Lux Veritatis", ale to brzmiało zbyt poważnie, jak jakaś płyta z przekazem (śmiech) - dodaje Sir Michu. -  W momencie jak wlecieliśmy już w disco wiedzieliśmy, że musimy zmienić tytuł.

Gościnnie na KEPTN' udzielają się m. in. gitarzyści: Kacper Winiarek i Łukasz Pękacki oraz, znany z zespołu Kombii, Adam Tkaczyk na perkusji. W warstwie wokalnej pojawiają się między innymi Agi Figurska, Sylvia Grzeszna oraz związany z Wielkie Joł słubicki raper Abel. Nagrań dokonano w Wielkie Joł Studio na przełomie 2015 i 2016. Zdjęcie na okładkę wykonał Łukasz Ziętek, natomiast za artwork odpowiedzialny jest Pan Zgrywus. Dwupłytowy album Keptn' jest dostępny w przedsprzedaży na stronie sklep.wielkiejol.com z dodatkowymi naklejkami oraz okolicznościowym gadżetem - specjalną zawieszką oraz opaską silikonową.

TEDE i Sir Mich pojawili się na okładce ósmego numeru naszego magazynu, który możecie kupić tutaj.Komentarze