UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Polska»Wideo»Video: Pezet - Nie zobaczysz łez

Video: Pezet - Nie zobaczysz łez


środa, 14 grudzień 2016 09:44
Video: Pezet - Nie zobaczysz łez fot. materiały prasowe


Na platformie TIDAL pojawił się nowy klip Pezeta do utworu "Nie zobaczysz łez", zapowiadający jego nowy album, którego szczegóły nie są jeszcze znane. Opublikowany singiel to szczere wyznanie rapera dotyczące życia osobistego i relacji z najbliższymi ludźmi. Jak napisał sam Pezet:

"W końcu jest! Jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu, a w moim przypadku nie jest o to łatwo. Jest to projekt, który rodził się w bólach, a mówimy tu przecież tylko o jednym kawałku.
To numer dla mnie bardzo ważny, bardzo trudny i jednak przeraźliwie smutny... Ale tak było, takie czasem jest życie.
Nie ma bragga, nie ma punchline'ów, nie ma swagu, nie ma niczego co w tym momencie mojego życia mnie nie interesuje, z czego wyrosłem, albo zostało zweryfikowane przez życie. Mimo tego, że ciągle słyszę/czytam co, jak, kiedy i z kim powinienem nagrać i jak to zrobić to tak jak kiedyś nigdy nie będzie i to nie wróci!! Nie wiem kiedy finalnie będzie album, mam nadzieję że będzie po prostu.

Kończąc ten zbyt długi i patetyczny tekst chcę podziękować twórcom i ekipie! Auer zrobił najlepszą robotę na świecie, ale to jakby jasne. Jest oldschoolowo tak jak chciałem a jest do przodu. Dj Panda wrócił jak na pierwszej płycie, a Uncl dograł gitarę, która dodała charakteru. Łukasz Zabłocki wyreżyserował video do którego zdjęcia zrobił Michał Dąbal i wyszło tak jak trzeba!
Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego kawałka i klipu. Oddzielne podziękowania dla Play, dzięki za wsparcie! Dzięki dla Artegence za fajny projekt."

 Komentarze