UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Polska»Newsy»BOR wyjaśnia powody przesunięcia koncertu

BOR wyjaśnia powody przesunięcia koncertu


piątek, 24 luty 2017 10:57
BOR wyjaśnia powody przesunięcia koncertu fot. materiały prasowe


25 lutego w poznańskiej Hali ARENA miał odbyć się koncert z okazji X-lecia istnienia Biura Ochrony Rapu. Wydarzenie ostatecznie nie dojdzie do skutku. BOR wystosowało w tej sprawie specjalne oświadczenie:

"W związku z odwołaniem przez właściciela obiektu imprez masowych mających się odbyć w Hali Widowiskowo-Sportowej ARENA, w tym także zapowiadanego na dzień 25 lutego koncertu z okazji X–lecia Biura Ochrony Rapu, chcielibyśmy poinformować wszystkich Artystów, Współpracowników, osoby zaangażowane w organizację tego wydarzenia a przede wszystkim fanów i osoby, które kupiły bilety, że odwołanie koncertów miało miejsce z przyczyn niezależnych od Organizatorów.

Choć jesteśmy tak samo rozczarowani i rozgoryczeni przebiegiem wypadków chcielibyśmy za zaistniałą sytuację przeprosić. Będziemy robić wszystko, by wydarzenie mogło się odbyć w innym terminie i w innym miejscu na terenie Poznania. Zakupione bilety zachowują ważność, a w przypadku chęci ich zwrotu poinformujemy Państwa o trybie i sposobie zwrotu zakupionych biletów w osobnym komunikacie, który pojawi się jutro do godziny 16:00.

Biuro Ochrony Rapu, Bashesh oraz Agencja Ochrony Rak Service, ze swej strony dopięły wszelkich formalności organizacyjnych i działały z najwyższą starannością, by zapewnić fanom i zaangażowanym w wydarzenie artystom organizację imprezy na najwyższym poziomie.

Obecnie jesteśmy po wstępnych rozmowach z Targami i szukamy nowego terminu imprezy. Jak tylko dopniemy temat podamy nową datę. Bilety zachowują ważność jednak osoby chcące je zwrócić mogą dokonywać zwrotów w punktach zakupu. Osoby, które zakupiły bilety online wczoraj otrzymały maila z informacją dotyczącą procedury zwrotów.
Bilety będzie można zwrócić przez 3 tygodnie od momentu ogłoszenia przez nas nowej daty koncertu. W przypadku całkowitego odwołania (co jest rozwiązaniem ostatecznym) możliwość zwrotu zostanie przedłużona do 2 miesięcy od dnia komunikatu."Komentarze