UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Wydarzenia»Zaucha na nowo - Spotkanie z Dj Anuszem i Błażejem Górniakiem

Zaucha na nowo - Spotkanie z Dj Anuszem i Błażejem Górniakiem


środa, 15 marzec 2017 15:14
Zaucha na nowo - Spotkanie z Dj Anuszem i Błażejem Górniakiem fot. materiały prasowe

Dodatkowe informacje

  • Data imprezy: czwartek 16 marca 2017, 18:00 - 20:00
  • Bilety: WSTĘP WOLNY


Już w najbliższy czwartek, 16 marca, w Służewskim Domu Kultury w Warszawie, odbędzie się spotkanie dyskusyjne poświęcone twórczości Andrzeja Zauchy. Gośćmi spotkania, które poprowadzi Kamil Jaczyński, będą Dj Anusz i Błażej Górniak - autorzy projektu "DJ mix na 25 lat nieobecności" upamiętniającego twórczość tragicznie zmarłego piosenkarza.

"DJ mix na 25 lat nieobecności":

Część pierwsza

Część druga:

Błażej Górniak - skreczer, współautor płyty "Figures" (z producentem Maedem), współprowadzący warsztaty Scratch Dealers z DJem Anuszem; Piotrek Anusz Anuszewski - party rocker, promotor i jeden z organizatorów cyklu Rap History Warsaw. Dziennikarz warszawskiego Radia Kampus - razem z Michałem „Proceente” Kosiorowskim prowadzi czwartkową audycję „Hip Hop Kampus”. Na swoim koncie ma szereg mixtape'ów:

- trzy w ramach serii RHW (rocznikowe "1989" i "1990" z 2010 roku, a także wydany w 2015 "PL rap" na 5 urodziny Rap History Warsaw)

- ukazujący przekrojowo selekcję "Mixtape ostatniej szansy" z 2014 roku

- poświęcone pamięci Andrzeja Zauchy "Zaufaj sobie. DJ mix na 25 lat nieobecności" oraz "Magia to ja. DJ mix na 68 urodziny", oba nagrane wespół z Błażejem Górniakiem w 2016 i 2017 roku

W 2012 roku wydał wraz z Proceente nielegal „Dzień z życia mistrza ceremonii”, który w całości oskreczował i zatroszczył się o selekcję beatów. Jego cuty można też usłyszeć na muzycznych projektach: Małego Esza, Łysonżiego Dżonsona, Jana OMP, Kfiata z Siły Dżwięq, Mi-Li i Musiego.

Od 2010 roku regularnie prowadzi warsztaty DJ-skie: początkowo w Ośrodku Kultury Ochoty, Niepublicznym Gimnazjum nr 9 im. Roberta Schumana oraz wolskim studiu kultury ulicznej Step Dealers. Obecnie współpracuje na stałe z ekipą Warsztatyhiphop.pl, szerząc kulturę hip-hop oraz DJ-ski know-how na terenie całej Polski.Komentarze