UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Polska»Wideo»Video: Gverilla - Na Pocztówkach

Video: Gverilla - Na Pocztówkach


poniedziałek, 24 kwiecień 2017 14:38
Video: Gverilla - Na Pocztówkach fot. video screen


Ukazał się najnowszy singiel Gverilli – „Na pocztówkach”. Do utworu został nagrany klimatyczny teledysk, który jest efektem podróży Krzysztofa Szlęzaka i Mai Gołkiewicz na filipińską wyspę Siargao.

Gverilla to pseudonim urodzonego w 1996 roku Mateusza. Artysta rozwija swoją działalność na wielu płaszczyznach – jest wokalistą, producentem i pisze teksty. Jego korzenie sięgają przede wszystkim rapu, a całokształt tego co nagrywa można opisać jako łączenie przemyślanej, ekspresywnej liryki oraz eksperymentalnych linii wokalnych z abstrakcyjnym malarstwem czy grafiką. Ponadto, Mateusz od 2015 roku jest studentem Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, co według niego pozytywnie wpływa na postęp w twórczości audiowizualnej.

„Na pocztówkach” to singiel promujący debiutancką EP-kę, nad którą obecnie pracuje Gverilla. Jej premiera przewidziana jest na czerwiec, zaś o utworze i teledysku Mateusz mówi tak: "Ta produkcja w stanie roboczym długo leżała na moim dysku. Chciałem utrzymać delikatny, nieinwazyjny klimat, przymierzając się do tego z różnych stron. Na szczęście AIST zrozumiał moją koncepcję i "domalował kilka planów" do tego "pejzażu". Tekst powstał niezależnie od produkcji, ale sprzężenie go z jeszcze wtedy surową i zdecydowanie bardziej minimalistyczną wersją kompozycji pozwoliło mi stworzyć dosyć uspokajającą linię wokalną. Ten utwór stał się przejrzystą całością, która satysfakcjonuje jej autorów (mam nadzieje, ze również odbiorców), ale na pewno nie definiuje ogółu mojej twórczości”.

Na koniec Gverilla zapewnia, że ma jeszcze dużo do pokazania – „...jeżeli ta produkcja jest dla kogoś zaskoczeniem, to nie jest to ostatnie zaskoczenie, które na niego czeka”.Komentarze