UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Polska»Newsy»Red Bull Kontrowersy - Ruszyła rejestracja

Red Bull Kontrowersy - Ruszyła rejestracja


środa, 26 kwiecień 2017 13:54
Red Bull Kontrowersy - Ruszyła rejestracja fot. materiały prasowe


Red Bull KontroWersy to bitwy freestyle’owe, które będą się odbywać podczas nadchodzących Juwenaliów w trzech polskich miastach: we Wrocławiu 12 maja, w Warszawie 19 maja i Białymstoku 24 maja. Najlepsi improwizatorzy zmierzą się w ogólnopolskim finale w Białymstoku 25 maja. 

20 kwietnia rozpoczęła się rejestracja zawodników chcących sprawdzić się w rozgrywkach.

Więcej na temat zawodów i rejestracja na stronie www.redbullkontrowersy.comPo zarejestrowaniu, specjalna aplikacja uruchomi bit oraz słowa, do których zgłaszający muszą freestylować przez 60 sekund. Wszyscy chętni mają czas do 5 maja by zapisać się na stronie i zgłosić swój minutowy występ.

Spośród wszystkich zgłoszeń juror - Te-Tris wybierze 16 uczestników do każdego przystanku kwalifikacyjnego, w którym freestyle’owcy będą walczyć o nagrodę w wysokości 1000 zł oraz udział w wielkim finale. Juror zapytany o to, co młody adept freestyle’u musi pamiętać, zgłaszając się do udziału w Red Bull KontroWersy, odpowiedział: „W pierwszej kolejności nie stawiać kariery na pierwszym miejscu, a skupić się na podnoszeniu swoich umiejętności
i rozwijaniu tej pasji. Przejście do historii to coś więcej niż wygranie kilku imprez. Tu też zostawia się dziedzictwo, buduje pewną spuściznę, która inspiruje kolejne pokolenie. Przydaje się wewnętrzna weryfikacja – czy rzeczywiście jest to coś, czym chcesz się zajmować. Trzeba mieć powód, żeby być w ścisłym topie, nie tylko ochotę”.

Inspiracją do powstania Red Bull KontroWersów w Polsce byli starsi bracia: Red Bull Batalla de los Gallos odbywające się w Ameryce Południowej i Hiszpanii oraz Red Bull RapLika rozgrywane z najlepszymi MC z Chorwacji, Bośni i Hercegowiny oraz Serbii. Red Bull KontroWersy to powrót do freestyle’owych korzeni.

Przystanki kwalifikacyjne Red Bull KontroWersy:
12.05 – Wrocław
19.05 – Warszawa
24.05 – Białystok

Ogólnopolski finał, w którym zmierzą się najlepsi freestyle’owcy z poszczególnych przystanków, odbędzie się 25 maja w Białymstoku.

Rejestracja na Red Bull KontroWersy wystartowała 20 kwietnia 2017 r. na www.redbullkontrowersy.comKomentarze