UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Świat»Newsy»Ruszył preorder najnowszego albumu Tede & Sir Mich SKRRRT

Ruszył preorder najnowszego albumu Tede & Sir Mich SKRRRT


czwartek, 25 maj 2017 12:37
Ruszył preorder najnowszego albumu Tede & Sir Mich SKRRRT fot. okładka płyty


Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje najnowszy album duetu Tede i Sir Mich zatytułowany SKRRRT! Premiera zaplanowana jest na 23 czerwca 2017 roku, a płytę można zamawiać już teraz w przedsprzedaży na stroniehttp://sklep.wielkiejol.com

- Witaj w traphałsie! Album zatytułowany SKRRRT to wejście w dziwny świat balansujący na krawędzi snu i jawy. TEDE i Michu zabierają słuchaczy w niecodzienną podróż do innych stanów świadomości, a nowatorskie brzmienie powoduje, że słuchanie tego albumu staje się nałogiem - informuje wytwórnia Wielkie Joł.

„To moja najfajniejsza płyta, bo poza tym, że jest stylistycznie spójna to pierwszy raz udało mi się stworzyć specyficzny klimat od pierwszego do ostatniego kawałka” – dodaje Tede.

Płyta SKRRRT powstawała w dwóch krajach – Polsce i Czechach, dokąd wybrał się Tede z ekipą by stolicy naszych południowych sąsiadów stworzyć mobilne studio i w nim nagrywać najnowszy album. Istotnym elementem nadchodzącej produkcji jest SKRRRTV, czyli specjalny videolog na kanale http://YT.COM/TEDEWIZJA, na którym można zobaczyć wyjazd do Czech, proces powstawania płyty, koncerty TEDE oraz wiele innych ciekawych materiałów. Za oprawę graficzną i multimedialną albumu tradycyjnie odpowiedzialny jest Pan Zgrywus.

Album SKRRRT z autografem i dołączoną EP’ką TEDE & SIR MICH „Letnie Czartery” jest dostępny w przedsprzedaży tylko na stronie http://sklep.wielkiejol.com z dodatkowymi naklejkami oraz promocyjnymi kodami od Sneakers by Distance.

Album SKRRRT promują jak dotąd single:Komentarze