UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Polska»Wideo»Tomb wypuszcza nowy klip i wykorzystuje wypowiedź Ensona

Tomb wypuszcza nowy klip i wykorzystuje wypowiedź Ensona


czwartek, 01 czerwiec 2017 15:07
Tomb wypuszcza nowy klip i wykorzystuje wypowiedź Ensona fot. video screen


Pojawił się kolejny niespodziewany klip od Tomba. Tym razem raper dodał także pod klipem opis, który jest... fragmentem wypowiedzi Ensona z wywiadu dla portalu Glamrap.

Opis pod klipem: 
"Myślę, że kluczowa dla mojego niebytu scenicznego była presja, która powstała z zauważalnych, sprecyzowanych oczekiwań w stosunku do mojej osoby. Taka sytuacja równie dobrze mogła zadziałać na mnie motywująco, ale stało się zupełnie inaczej. Przez długi czas byłem też nie do końca zadowolony ze swoich umiejętności i nagrywałem sporo rzeczy do szuflady, co poniekąd stawało sie nieprzyjemną rutyną zabijającą we mnie kreatywność. Do tego dorzuciłbym jeszcze klasyczne problemy pojawiające sie przy nagrywaniu płyty - aranże, gościnne zwrotki, poprawki w studio, ale to akurat działo się na przestrzeni ostatnich 2 lat."

Za realizację kawałka "Jak się kaszle" odpowiedzialny jest Krzysztof Kozak. Klip to dzieło Rikszy.

Przypominamy, że 26 sierpnia 2016 roku miała ukazać się płyta Tomba pt. "Wystudzony Temperament vol. 3", którą ludzie zamówili osobno oraz w pakiecie z dwoma poprzednimi częściami serii. Paczki nie zostały wysłane do te pory.Komentarze