UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Polska»Newsy»Albo Inaczej: Fismoll - Sznurowadła

Albo Inaczej: Fismoll - Sznurowadła


wtorek, 06 czerwiec 2017 13:26
Albo Inaczej: Fismoll - Sznurowadła fot. video screen


Druga częsć projektu Albo Inaczej to ciąg dalszy reinterpretacji klasyków polskiego rapu. Tym razem wykonawcami są młodzi, utalentowani wokaliści. Poznaliśmy już Monikę Borzym śpiewającą “Złe nawyki” zespołu 2cztery7, teraz przyszedł czas na męską rozgrywkę.

Zapraszamy do sprawdzenia nowej odsłony legendarnego utworu “Sznurowadła” Fisza w wykonaniu Fismolla

Sam Fismoll zapowiada, że już niedługo ukaże się jego solowy album w całości po polsku oraz w całości nagrany i wyprodukowany przez niego w jego studiu w bloku i dodaje: "Przez całe życie miałem problem z polskimi tekstami. Emocje w nich były za blisko, za bardzo na twarz, nie było żadnej ściany dzielącej mnie i słowa, dlatego wszystko co do tej pory zrobiłem było w języku angielskim. Przychodzi jednak zawsze taki moment, że się człowiek budzi i nagle sobie uświadamia coś co było dla niego zupełnie odległe, że to coś może być mu nagle najbliższe. I tak też się stało z polską liryką. Do niektórych rzeczy trzeba po prostu najzwyczajniej w świecie dorosnąć. Podobnie było z kawałkiem który zaśpiewałem na projekt Alkopoligamii Albo Inaczej - a łatwo nie było, bo wybraliśmy jeden z najbardziej emocjonalnych utworów w polskim rapie. Nie mogę się doczekać aż to usłyszycie."

Premierowo Fismolla wraz zaangażowanymi w projekt Albo Inaczej od początku artystami - Krystyną Prońko, Andrzejem Dąbrowskim oraz zespołem Flexxip, będzie można usłyszeć już 24.06.2017 w Pokoju na lato czyli letnim pawilonie Muzeum Powstania Warszawskiego (ul. Towarowa 25). Zapraszamy!Komentarze