UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Polska»Newsy»RED BULL PO RAZ KOLEJNY OTWORZY MUZYCZNY KONTENTER NA OPENERZE!

RED BULL PO RAZ KOLEJNY OTWORZY MUZYCZNY KONTENTER NA OPENERZE!


wtorek, 06 czerwiec 2017 14:12
RED BULL PO RAZ KOLEJNY OTWORZY MUZYCZNY KONTENTER NA OPENERZE! fot. materiały prasowe


Red Bull kontynuuje dobrą tradycję i ponownie otwiera muzyczny kontener na Openerze, najpopularniejszym letnim festiwalu muzycznym w Polsce. Na scenie Red Bull Container usłyszymy śmietankępolskich DJ-ów, w tym reprezentantów legendarnych zawodów Red Bull 3style oraz nieszablonowe projekty.

Scena Red Bull Container na Openerze słynna jest wśród publiczności Openera, rokrocznie zapewniając jej energetyczną imprezę trwającą do wschodu słońca. W tym roku na scenie kontenera o najwyższej wytrzymałości w Polsce zderzą się 3 światy.

Już w środę 28 czerwca na mobilnej scenie Red Bulla wystąpi duet Last Robots, znany ze swoich niepowtarzalnych remiksów oraz charakterystycznej mieszanki dźwięków z pogranicza disco, house i elektro. Obok nich usłyszymy MrLexa, warszawskiego DJ-a związanego z kolektywem BeatsFriendly, który współtworzy z Noviką. Następnego dnia kontenerem zatrząśnie Mordor Muzic, którzy zainspirowani surowym brytyjskim grime, podczas imprez serwują mieszankę brudnych bitów z połamanymi nawijkami. Każdy ich showcase to energetyczna bomba! Swój wyjątkowy dj set zaprezentuje jeden z najbardziej błyskotliwych MC w naszym kraju - Ras, który wraz z BC i Benito przywitają poranek w rytmach oldschoolowego funku, i hip-hopu.

Następnie Red Bull Container zostanie oddany we władanie reprezentantów uznanych na całym świecie zawodów DJ-skich - Red Bull 3style, których globalny finał odbędzie się w 2018 roku w Krakowie. Pierwszy showcase Red Bull 3Style na Openerze rozpocznie się w piątek występami dj-ów Vazee, Falcon1 i PacOne. W sobotę 1 lipca usłyszymy Dja69Beats, który reprezentował Polskę podczas ostatniego globalnego finału Red Bull 3Style w Chile. Razem z Twisterem i Daazem przejmą oni stery, zamykając tym samym kontenerową scenę Red Bulla. Kto był na zeszłorocznej edycji festiwalu, dobrze wie, że sceny Red Bull Container po prostu nie można przegapić.

Scena Red Bull Container nafestiwalu Opener 2017:

28.06: Last Robots, MrLex

29.06: Mordor Musik, Ras (djset), BC, Benito

30.06: Red Bull 3Style Showcase w/ VaZee, Falcon1, PacOne

01.07: Red Bull 3Style Showcase w/ 69Beats, Twister, Daaz

Więcej informacji na www.redbull.pl/container.Komentarze