UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Polska»Newsy»Nowy artysta w szeregach DeNekstBest.com

Nowy artysta w szeregach DeNekstBest.com


środa, 12 lipiec 2017 13:56
Nowy artysta w szeregach DeNekstBest.com fot. Albert Makowski


Do stajni VNM-a dołączył kolejny zawodnik. Jak na razie w De Nekst Best, oprócz gospodarza, swoją płytę wydali Cywinski x Dorian, którzy w 2016 stworzyli swoistą fuzję neosoulu, rapu i r&b za sprawą albumu "CD Player". Tym razem do wytwórni dołącza raper dobrze znany wszystkim, którzy zapoznali się z płytą VNM-a "HALFLAJF". Jest to oczywiście Dister, pojawiający się tam w kawałku "Face-Swap".

Dister urodził się w 1998 roku w Warszawie, wychował na Muranowie i pomimo młodego wieku zdążył już wydać 3 EP-ki. W 2012 roku ukończył Państwową Szkołę Muzyczną I st. im. Oskara Kolberga w Warszawie, lecz swoje inspiracje muzyczne czerpał przede wszystkim z rapu.

Obecnie poświęca najwięcej czasu na doskonalenie śpiewania i zbiera siły do wypłynięcia na szerokie wody ze swoim oficjalnym długogrającym albumem.

Kilka słów od Distera:

„!Delete to numer, na który pomysł zrodził się jeszcze pod koniec poprzedniego roku. VNM luźno rzucił, że jak już będę oficjalnie wchodził do labelu, to mogę nawinąć 2-3 zwrotki na setkę w studio, żeby pokazać kwintesencję moich skillsów. Ja stwierdziłem, że nie mogę być gorszy niż on i polecę sto wersów, napisałem do Adasha, że musimy zrobić mega kosę. No i zrobiliśmy - macie tu kozacką treść, podśpiewki na autotunie, przyspieszenia, wielokrotne rymy i pancze, czyli wszystko to, na co kładę największy nacisk w moich numerach.”

 Komentarze