UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Polska»Newsy»Bedoes komentuje swój ostatni diss na Filipka i wypuszcza nowy singiel - "Gustaw"

Bedoes komentuje swój ostatni diss na Filipka i wypuszcza nowy singiel - "Gustaw"


czwartek, 20 lipiec 2017 11:34
Bedoes komentuje swój ostatni diss na Filipka i wypuszcza nowy singiel - "Gustaw" fot.video screen


Kilka dni temu Bedoes wypuścił kolejny, i prawdopodobnie ostatni, diss w kierunku Filipka. Kawałek "Rocket Jump" składa się z dwóch części, gdzie w jednej bydgoski raper... wszedł w rolę oponenta i zdissował sam siebie. Kawałek początkowo pojawił sie na facebookowym profilu Bedoesa, po czym zniknął. Bedoes wypowiedział się w tej kwestii:

"NINIEJSZYM DEMENTUJĘ, ŻE USUNĄŁEM WCZORAJSZY POST Z DISSEM. WYDARZYŁO SIĘ COŚ DZIWNEGO, PONIEWAŻ JAKO ADMINISTRATOR CAŁY CZAS GO WIDZĘ I Z NIEWIADOMYCH PRZYCZYN POST ZOSTAŁ ZDJĘTY Z OGÓLNEGO DOSTĘPU DLA WAS. OSTATNI RAZ WRZUCAM W KOMENTARZU MOJĄ ODPOWIEDŹ DLA WSZYSTKICH, KTÓRYCH OMINĄŁ WIECZORNY SPONTANIK, A JESZCZE DZIŚ ZAPRASZAM NA KANAŁ SB MAFFIJI. BEEF JEST SKOŃCZONY, CZAS OTWORZYĆ NOWY ROZDZIAŁ"

Raper tego samego dnia również opublikował nowy singiel "Gustaw". W kawałek zostały wplecione wypowiedzi kilku legend sceny na temat młodego rapera. Pod klipem na YT możemy przeczytać:

"<Gustaw> to singiel, który ukazuje zarówno muzyczną, jak i życiową ewolucję rapera, który wzbudził masowe kontrowersje albumem "Aby Śmierć Miała Znaczenie" z Kubi Producentem. 20 kilo mniej, kilkadziesiąt koncertów i tysiące płyt później Młody Borek wraca z nowym nastawieniem i energią, żeby stawić opór zmasowanej fali bezrefleksyjnego hejtu. Autorem bitu do "Gustawa" jest rozchwytywany zewsząd Michał Graczyk, a realizacją video zajął się znany ze współpracy z Bedim Mikołaj Wiśniewski."  Komentarze