UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Polska»Newsy»TRWA NABÓR DO JUBILEUSZOWEJ EDYCJI RED BULL MUSIC ACADEMY W BERLINIE.

TRWA NABÓR DO JUBILEUSZOWEJ EDYCJI RED BULL MUSIC ACADEMY W BERLINIE.


czwartek, 27 lipiec 2017 14:05
TRWA NABÓR DO JUBILEUSZOWEJ EDYCJI RED BULL MUSIC ACADEMY W BERLINIE. fot. Red Bull


Trwa faza aplikacyjna do jubileuszowej edycji Red Bull Music Academy, która odbędzie się w Berlinie w 2018 roku. Artyści, którzy ukończyli tą jedyną w swoim rodzaju muzyczną akademię, to często jedne z najbardziej rozpoznawanych nazwisk,mających realny wpływ na kształt współczesnej kultury muzycznej.

W czerwcu ruszył nabór do kolejnej edycji Red Bull Music Academy, która przez dwadzieścia lat swojej działalności dała światu nie tylko dziesiątki znakomitych artystów kształtujących dzisiejszą muzykę, ale też napędzała muzyczne trendy, tym samym bezkompromisowo zmieniając jej oblicze. Akademia jest ewenementem na skalę światową. Zrzesza najbardziej utalentowanych, ciekawych i wyróżniających się artystów, zarówno tych z większym doświadczeniem, jak i dopiero stawiających pierwsze kroki w świecie muzycznym. Faza aplikacyjna do Red Bull Music Academy rozpoczęła się w czerwcu i potrwa do 4 września. O tym jak aplikować z sukcesem, dowiedzieć się można ze specjalnego poradnika na Red Bull Muzyka. O tym natomiast dlaczego warto aplikować mówią absolwenci poprzednich edycji Red Bull Music Academy.

Przez ostatnie 20 lat Akademia wykształciła wielu muzyków, dla których uczestnictwo w warsztatach, dyskusjach i koncertach pod egidą Red Bull Music Academy było kolejnym krokiem na drodze do światowej kariery. Absolwentem Akademii jest np. Flying Lotus, szef kultowego już wydawnictwa Brainfeeder, człowiek-instytucja i jeden z najbardziej rozpoznawanych artystów, nie tylko przez tych, których interesują nowe brzmienia. Akademia to miejsce, gdzie trzeba mieć przede wszystkim otwarty umysł, czego dowodzi twórczość kolejnego członka elitarnego grona, czyli Zebra Katz. „Pobyt w Akademii to było doświadczenie, które zmieniło moje życie” zdradziła Nina Kraviz, niebywale utalentowana rosyjska didżejka i producentka, której kariera nabrała rozpędu dzięki Red Bull Music Academy. Tak samo było w przypadku Jamiego Woona, artysty obdarzonego niepowtarzalnym głosem, którego ciepłe soulowe brzmienie uplasowało go na szczycie brytyjskich list przebojów. Więcej o tym dlaczego warto wziąć udział w rekrutacji dowiedzieć się można na stronie www.redbull.pl/muzyka

Dwudziesta edycja Red Bull Music Academy odbędzie się we wrześniu i październiku 2018 roku w Berlinie.

Faza aplikacyjna trwa do 4 września 2017 roku.

Więcej informacji o Red Bull Music Academy Berlin: berlin.redbullmusicacademy.com

Formularz aplikacyjny: apply.redbullmusicacademy.com.Komentarze