UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Świat»Newsy»Hip Hop Kemp 2017 już za chwilę! Garść praktycznych informacji

Hip Hop Kemp 2017 już za chwilę! Garść praktycznych informacji


poniedziałek, 14 sierpień 2017 14:58
Hip Hop Kemp 2017 już za chwilę! Garść praktycznych informacji fot. materiały prasowe


Wielkie dni nadchodzą! Tysiące miłośników hip-hopu i czarnych brzmień spotka się w najbliższą środę - 16 sierpnia - na oficjalnym warm-upie w czeskim Festivalparku. A przez kolejne 3 dni na terenie dawnego lotniska w Hradec Králové będzie trwać wielkie święto kultury czterech elementów!

W tym roku sceną główną i festiwalowymi hangarami zawładną między innymi COMMON, Jedi Mind Tricks, D.I.T.C., Oddisee & Good Compny, Main Source, Apollo Brown & Skyzoo, Alltta, Little Simz, czy Rejjie Snow. Klasycznie pojawi się także mocna reprezentacja naszych rodaków w składzie: Grammatik, Pro8l3m, Quebonafide, W.E.N.A. x Sarius, Ten Typ Mes & Liveband, Dwa Sławy, Małpa x Mielzky, Reto, QueQuality Showcase oraz Aloha Ent. 10th B-Day Bash (Proceente, Bleiz, Łysonżi, Numer Raz, Kuba Knap, Emil G, Te-Tris i inni).

Pełny rozkład jazdy z godzinową rozpiską występów znajdziecie tutaj.

Sprawdźcie także tegoroczną mapę Festivalparku.

Hip Hop Kemp to nie tylko rapowe koncerty i DJ-sety! Legendarny status „Festiwalu z Atmosferą” zapewnia masa kempowych atrakcji – od zawodów bboy’ów i streetballowego turnieju, przez freestyle’ową Bitwę o Kemping, zapasy w czekoladzie czy skimboarding, aż po kąpiele w pobliskim jeziorku czy wypady do pobliskiego Kauflandu. Trwają właśnie zapisy na Mitchell & Ness Streetball Tournament pod adresem registration EP_AT hiphopkemp EP_DOT cz (przy zgłoszeniu należy podać nazwę drużyny, imiona i nazwiska wszystkich graczy, miasto i numery telefonów przynajmniej 2 graczy).

W polskiej przedsprzedaży dostępne są jeszcze festiwalowe E-TICKETY do samodzielnego wydruku – trzydniowe karnety, bilety VIP oraz bilety jednodniowe znajdziecie na stronie oficjalnego partnera GoingApp.

Można także zarezerwować miejscówkę w Kempobusie w jednym z 12 polskich miast.

Jako że ostatnie dni to gorący okres, to mam dla Was garść praktycznych informacji.

AKREDYTACJE: tradycyjnie odbiera się w punkcie akredytacji od wtorku od godziny 9:00 tuż przy bramie wjazdowej (po lewej stronie), na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem. W ramach akredytacji PRESS/PHOTO dostępne jest darmowe pole namiotowe dla prasy/ artystów.

SYSTEM BEZGOTÓWKOWY: dotyczy wszystkich transakcji przy stoiskach gastronomicznych (jedzenie, picie, piwo itp.). Z uwagi na wpis na listę gości, konto online można założyć już teraz, ale dopiero na miejscu po otrzymaniu opaski będzie można ją sparować z kontem (za pomocą numeru na odwrocie chipa) i doładować środkami pieniężnymi.

Dokładny opis systemu bezgotówkowego możecie przeczytać w tym miejscu.

W razie problemów z akredytacjami na miejscu (których nie przewidujemy;) lub chęci porozmawiania o festiwalu/ dalszej współpracy zapraszam do kontaktu pod numerami: +48535500955 lub +48784393865.Komentarze