UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Polska»Newsy»Tau: "Pierwszy koncert i już uzdrowienia!"

Tau: "Pierwszy koncert i już uzdrowienia!"


sobota, 16 wrzesień 2017 13:28
Tau: "Pierwszy koncert i już uzdrowienia!" fot. fanpage Tau


Kilka dni temu informowaliśmy, że na niektórych koncertach Tau podczas trasy "#ON_TOUR" będzie pojawiał się mężczyzna, który miał porzucić próbę samobójstwa za sprawą singla kieleckiego rapera. Nadeszła pora na kolejne niewiarygodne wiadomości z obozu Bozon Records.

Tau na swoim fanpage'u zamieścił zdjęcie z pierwszego koncertu z trasy, który odbył się w Przemyślu. Dodał także od siebie kilka słów (zachowano oryginalna pisownię):

"Pierwszy koncert i już uzdrowienia!

O 16:00 spotkanie otwarte. Pełna sala i 1.5 godziny rozmowy. Po spotkaniu, godzina rozmowy i modlitwy na powietrzu. Następnie koncert 2 godziny (takiego klimatu jeszcze nie było-wow!!!) Po koncercie pół godziny rozmów w holu, a potem ... modlitwy o uzdrowienie przed klubem do północy

Mieliśmy uzdrowienie bólu kręgosłupa (całego) Dziewczyna (Ania) siedziała cały koncert z powodu bólu, który ją wyniszczał. Później modliła się z nami 1,5 godziny za wszystkie osoby (na stojąco), z podniesionymi rękami i w jednym miejscu. Mamy na to kilkunastu niezależnych świadków. Chwała Panu!

Mieliśmy też oddania życia Panu Jezusowi, wyrzekanie się przekleństw duchowych, wybaczenia sobie i rodzicom po długich latach i niesamowitą atmosferę ducha. Duch Święty był z nami!

Kto był świadkiem tych modlitw niech potwierdzi w komentarzu (jeśli chce).

Dziękujemy PRZEMYŚL ❤

A symbolem pierwszego dnia niech będzie to zdjęcie. Target koncertowy to od 0 do 100 lat"

Trasa koncertowa "#ON_TOUR" ma objąć łącznie 40 miast. Raper promuje swój podwójny album "ON/OFF".

 Komentarze