UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Polska»Newsy»KaeN i Peja zagrają w filmie!

KaeN i Peja zagrają w filmie!


czwartek, 22 styczeń 2015 15:23


Peja i KaeN zagrają w filmie pt. "Totem" w reżyserii Jakuba Charona. Powyżej trailer z udziałem reprezentanta PROSTO.

Jak przeczytać można na oficjalnej stronie filmu - "Akcja filmu toczy się w świecie, który istnieje obok nas, dla większości jest jednak zamknięty i niedostępny. Jest to świat, w którym rządzi prawo dżungli. Tylko silne jednostki mogą przetrwać. Dziki po wyjściu z więzienia próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości, lecz szybko uświadamia sobie, że jest zbyt słaby, by piąć się po szczeblach przestępczej kariery. Ostania próba, jaką podejmuje aby zmienić swój status, kończy się tragedią. Dziki, wtajemniczając w plan swojego brata, napędza spiralę chaosu i przemocy, której nie jest w stanie opanować."

"Dobijamy obsadę mocnymi nazwiskami, i jesteśmy pewni, że Peja zrobi robotę. Jego charyzma, przekaz, osiedlowy rodowód to przesądzone gwaranty silnej kreacji aktorskiej. Ryśka zobaczymy w głównej roli, to będzie jego debiut na dużym ekranie." - napisali dziś twórcy filmu

W filmie zagra także zawodnik  KSW Marcin "Różal" Różalski.

Film powstanie z udziałem nieprofesjonalnych aktorów, z których większość była uczestnikami opisywanych wydarzeń.  Premiera zapowiedziana jest na grudzień 2015 roku.

 Komentarze