UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Wydarzenia»PIH | 30.04. | POD MINOGĄ | POZNAŃ

PIH | 30.04. | POD MINOGĄ | POZNAŃ


czwartek, 30 kwiecień 2015 09:44

Dodatkowe informacje

  • Data imprezy: 30.04
  • Bilety: 29zł/34zł (przedsprzedaż) / 39zł (w dniu koncertu)


Agencja P.W. Events zaprasza serdecznie wszystkich fanów Piha na jego poznański koncert, który odbędzie się 30 kwietnia w klubie Pod Minogą. Raper powraca do stolicy wielkopolski po długiej przerwie, aby zagrać swoje największe hity z wydanych dotąd ośmiu albumów!

Pih, a właściwie Adam Piechocki (ur. 9 września 1977 w Białymstoku) to polski raper, były członek zespołów JedenSiedem i Skazani na Sukcezz. Od 2000 roku prowadzi solową działalność artystyczną. Współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami i zespołami jak: Trzeci Wymiar, Hukos, Chada, PTP, Młody M, WhiteHouse, Borixon, Teka, Ten Typ Mes, Peja oraz Onar czy Paktofonika. W ramach występów gościnnych wziął udział w nagraniach ponad 80 albumów. Absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie w Białymstoku. W 2013 roku został wyróżniony tytułem Artysty roku w plebiscycie magazynu Aktivist "Nocne Marki". Raper w swoim dorobku ma jedną EPkę i aż osiem studyjnych albumów. Związany przez wiele lat z wytwórnią Step Records zgarnął platynową płytę już za krążek „Kwiaty Zła". Kolejne płyty – „Dowód rzeczowy nr 1", „Dowód rzeczowy nr 2", „Dowód rzeczowy nr 3" bardzo szybko po premierach uzyskiwały status złotej płyty. W 2014 roku Pih rozstał się z ekipą Step Records, otwierając swoją własną wytwórnię Pihszou Records, pod której szyldem wydał swój ostatni album „Kino nocne". Do dziś pozostaje jednym z czołowych polskich raperów, którzy mogą się pochwalić sporym dorobkiem płytowym, a jeszcze nie powiedział ostatniego słowa.

30.04. 20:00 Poznań (Pod Minogą)
Bilety
34zł (przedsprzedaż) / 39zł (w dniu koncertu)
do nabycia: Biletomat, Ticketpro, Ebilet, Eventim, pwevents.pl, CIM, Vert Shop, Unhuman Shop, Pod Minogą, Supreme Shop.Komentarze