UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Wydarzenia»WROCŁAWSKI BEFORE FESTIWALU HIP HOP KEMP 2016!

WROCŁAWSKI BEFORE FESTIWALU HIP HOP KEMP 2016!


piątek, 22 lipiec 2016 17:35

Dodatkowe informacje

  • Data imprezy: 29 LIPCA 2016
  • Bilety: 35/40 PLN


W dniach 18 - 20 sierpnia w czeskim Hradec Kralove jak co roku spotkają się uczestnicy i pasjonaci wszystkich elementów kultury hip-hop w tej części Europy aby wspólnie celebrować 15. - jubileuszową - edycję festiwalu Hip Hop Kemp. Jednak zanim to nastąpi nowopowstała inicjatywa HEAT. zaprasza Was 29 lipca do Wrocławia, gdzie odbędzie się oficjalne before party tej imprezy. Wszyscy kempowicze będą mieli okazję spotkać się tam ze sobą, wymienić uwagami co do tegorocznego lajnapu, porozmawiać o muzyce oraz posłuchać na żywo dużo dobrego rapu. A zadba o to specjalnie zwerbowana pod kempowy klimat ekipa w składzie: W.E.N.A., Gruby Mielzky, Reno, Okoliczny Element, Oxon oraz goście specjalni, których już teraz możemy Wam zdradzić, że będzie więcej niż jeden.

Jak zapowiadają organizatorzy, podczas imprezy będzie można zgarnąć za darmo kempowe gadżety, a także kilka przygotowanych specjalnie pod to wydarzenie nagród oraz fantów.

Tak więc w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na to wydarzenie wszystkich słuchaczy rapu, nie tylko z Wrocławia. Pozostałe informacje odnośnie imprezy, w tym ceny biletów oraz sposób ich zakupu, znajdziecie pod linkiem.Komentarze