UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Wydarzenia»PRESTIŻOWE ZAWODY BREAKDANCE RED BULL BC ONE POLAND CYPHER JUŻ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ

PRESTIŻOWE ZAWODY BREAKDANCE RED BULL BC ONE POLAND CYPHER JUŻ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ


środa, 29 marzec 2017 13:56
PRESTIŻOWE ZAWODY BREAKDANCE RED BULL BC ONE POLAND CYPHER JUŻ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ fot. materiały prasowe

Dodatkowe informacje

  • Data imprezy: 2 kwietnia 2017


Już 2 kwietnia w krakowskiej Starej Zajezdni zmierzą się tancerze z całej Polski. Walczyć będą o miejsce w międzynarodowym finale jednych z najbardziej prestiżowych zawodów tanecznych na świecie – Red Bull BC One. 

W nadchodzący weekend odbędą się polskie eliminacje do globalnych rozgrywek. Najlepsi reprezentanci polskiej sceny breakdance zmierzą się ze sobą w walce o bilet do Amsterdamu, gdzie w tym roku odbywa się międzynarodowy finał Red Bull BC One. W tym roku zobaczyć będzie można 150 tancerzy, z których jury wyłoni 16 najlepszych. Ci następnie zmierzą się ze sobą w rywalizacji w formacie jeden na jeden, a zwycięzca przejdzie do kolejnego etapu. Następnie tancerze, którzy zwyciężą pojedynki w parach eliminacyjnych, zmierzą się z tancerzami, którzy otrzymali dzikie karty. W tym roku zdobyli je: B-boy Bartek, B-boy Kostek, B-boy Minigun, B-boy Gieras, B-boy Nikita, B-boy Modest. Jedną dziką kartę przyznali również internauci poprzez głosowanie. Zdobył ją B-boy Chadzik, który uzyskał aż 4882 głosów, tym samym wyprzedził dziewiątkę swoich konkurentów. Obok niego w ostateczne szranki stanie zwycięzca Polskee Flavour 10th year anniversary Jam, które będzie miało miejsce dzień wcześniej w klubie 89.

Zwycięzcę tegorocznego Red Bull BC One Poland Cypher wybierze trzyosobowe jury. W jego skład wchodzą: B-boy Roxrite, pochodzący z San Francisco członek Renegrades crew, B-boy Thomaz – zwycięzca zeszłorocznej edycji Red Bull BC One Poland Cypher i część grupy Rcokafellaz - oraz B-boy Junior, członek ekipy Flying Steps, która już listopadzie odwiedzi Polskę ze swoim spektakularnym show Red Bull Flying Illusion, będącym połączeniem tańca i iluzji.

Zawody odbędą się w zabytkowych przestrzeniach Starej Zajezdni w Krakowie, która słynna jest ze swojej wyjątkowej historii. Powstała w 1912 roku i na początku działała zgodnie ze swoim przeznaczeniem, by w latach dwutysięcznych działać jako gokartowy tor. Komentarze