UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Polska»Newsy»Białas & Lanek - POLON Deluxe - preorder wyprzedany?

Białas & Lanek - POLON Deluxe - preorder wyprzedany?


środa, 06 wrzesień 2017 11:49
Białas & Lanek - POLON Deluxe - preorder wyprzedany? fot. materiały prasowe


Dostępne jedynie w preorderze wydanie POLON Deluxe na kilkanaście godzin zniknęło ze sklepu. Nakład przewidziany tak, żeby rozszerzone wydanie było dostępne również po premierze albumu (15 września 2017) wyprzedał się szybciej niż można było przewidywać. Dla wszystkich, którzy jeszcze nie zdążyli złożyć zamówienia wytwórnia postanowiła przygotować dodatkową partię materiału. Rozszerzona wersja POLONu oprócz drugiego CD zawiera dodatkowo nieujawnioną jeszcze niespodziankę. Po konsultacji z tłocznią okazało się, że przy utrzymaniu terminu wysyłki preorderu da się wyprodukować dodatkowe 2000 sztuk wersji Deluxe, które od 5 września ponownie są dostępne w sklepie SBStuff.pl.

Białas: Tak nam wykupiliście nakład Deluxe'a, że musimy dorobić 2 tysiące. Nieźle. A jeszcze nawet nie wiecie do końca co będzie w środku! Dzięki, ale ostrzegamy, że więcej już nie będzie.

Łączna liczba odsłon teledysków do singli z "POLONu" przekroczyła już 20 milionów i rośnie z każdym dniem. Rekord preorderowy ustanowiony przez "H8M4" został pobity, a BIAŁAS & LANEK nie zamierzają zwalniać tempa. 13 września w Warszawie w klubie Mała Warszawa odbędzie się premierowa impreza połączona z wystawą prac grafików współpracujących z SB Maffija Label przy pracach nad poligrafią materiału. Jeszcze w tym tygodniu kolejne video z POLONu!

Zamówienia można składać w tym miejscu.Komentarze