UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Polska»Wideo»WENA zdradza szczegóły nowej płyty i prezentuje pierwszy singiel

WENA zdradza szczegóły nowej płyty i prezentuje pierwszy singiel


czwartek, 26 październik 2017 20:24
WENA zdradza szczegóły nowej płyty i prezentuje pierwszy singiel fot. materiały prasowe


W ostatnich dniach uwagę na siebie zwrócił W.E.N.A., który skasował ze swojego fanpage'a wszystkie opublikowane dotąd treści. W piątek, 20 października, wrzucił na swój facebook snippet nowego tracku. Po godzinie zostało skasowane. Zniknęły również wszystkie rzeczy na  Instagramie i YT. W ten sposób raper chciał wskazać palcem na problem ulotności i błyskawicznej dezaktualizacji informacji współczesnego świata, który poruszył w poniższym video.

 

Cała akcja była związana z premierą nowej płyty, której tytuł będzie brzmieć: „Niepamięć”. Premiera albumu zapowiedziana jest na 1 grudnia. W pierwszym singlu gościnnie pojawił się PlanBe.

- „Niepamięć” to osobisty album o przemijaniu - powiedział Wena. - Podejmuje temat młodości, z którą zawsze nierozerwalnie łączyłem muzykę, z punktu widzenia dorosłego człowieka uwikłanego w pogoń za lepszym życiem. Odnoszę wrażenie, że z wiekiem patrzymy na życie mniej refleksyjnie skupiając się jedynie na przyziemnych i codziennych sprawach. „Niepamięć” to też pierwszy album wydany pod własną banderą stąd dla mnie wyjątkowy.

 Komentarze