UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Jesteś tutaj:Strona główna»Polska»Newsy»Sobota w nowym filmie Patryka Vegi!

Sobota w nowym filmie Patryka Vegi!


czwartek, 02 listopad 2017 15:06
Z raperem razem na zdjęciu Olga Bołądź i Sebastian Fabijański. Z raperem razem na zdjęciu Olga Bołądź i Sebastian Fabijański. fot. materiały prasowe


Premiera filmu "TOTEM", w którym Sobota wystąpi m. in. u boku Popka i Aleksandry Lindy, swoją premierę będzie miał 24 listopada. Okazuje się, że to nie koniec przygód Soboty ze światem kinematografii. Dziś dowiedzieliśmy się, że raper pojawi się również w najnowszym filmie Patryka Vegi, "Kobiety Mafii". Kolejne dzieło sławnego rezysera swoja premierę ma mieć w lutym 2018 roku.

Kilka słów na temat "Kobiet Mafii"

„Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela (Olga Bołądź) zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję „nie do odrzucenia”. Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S – oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej. Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) – bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie Futro (Julia Wieniawa). By zrealizować cel, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii: Żywego (Piotr Stramowski), Milimetra (Tomasz Oświeciński), Cienia (Sebastian Fabijański) i Siekiery (Aleksandra Popławska). Podszywając się pod prostytutkę, oficer ABW zostaje kochanką Cienia. Misternie przemyślany plan komplikuje się, gdy w toku nieprzewidzianych zdarzeń w całą intrygę zostaje wmieszana Anka (Katarzyna Warnke) – żona Cienia, manipulowana przez tajemniczą Nianię (Agnieszka Dygant). Wkrótce losy pięciu kobiet przecinają się w punkcie bez odwrotu, a wydarzenia z ich udziałem wstrząsają przestępczą mapą Warszawy”

Nowy film Patryka Vegi jest kręcony w Polsce, Maroko, Danii, Hiszpanii i Szwecji.

 Komentarze